01.09.2014

{ Praca polskiej projektantki wnętrz w finale międzynarodowego konkursu - zachęcamy do głosowania!!!}

Ewelina Niska, jako jedyna Polka zakwalifikowała się do ścisłego finału konkursu SBID International Design Awards. Konkursowa praca to projekt wnętrza łazienki - "Habitat". 
Finalista konkursu zostanie wyłoniony na podstawie głosów oddanych przez jury konkursu (waga 60%) oraz Internautów (40%). Co do samego jury: już teraz warto wspomnieć, że pracę Eweliny będą oceniać reprezentanci takich marek jak You Tube, Google, Eurostar czy The Boeing Company.
A wracając do głosowania - 40% wyniku stanowią głosy oddane przez Internautów. Kto może oddać swój głos? Każdy, kto wejdzie na stronę konkursu (link do projektu TUTAJ, link do głosowania TUTAJ), kliknie VOTE przy projekcie "Habitat". Aby zagłosować trzeba wpisać swoje imię i adres e-mail. 
Zachęciła do oddania głosu na jej projekt! Głosowanie trwa do 5 września do 17.30

10 komentarzy:

KAROLINA S pisze...

POWIEM KRÓTKO WOW COŚ PIĘKNEGO:-)
PZDR

Aga Głaz Fedak pisze...

Głos oddany, a projekt piękny:)

Anonimowy pisze...

Piękny projekt. Bardzo elegancki i stylowy. Właśnie pracuję nad łazienką w podobnej stylistyce. Polecam szklarz wrocław . Lustro dojechało w całości:) Mam nadzieję, że teraz już z górki. Czekam na kolejne wpisy!

piękne łazienki pisze...

Niesamowicie wygląda biała skóra na jednej ze ścian w połączeniu z płytka podłogowa ala deska. Świetny pomysł na inspiracje łazienki. Dzięki za takie pomysły na pewno je kiedyś wykorzystam.

Meblarz pisze...

Genialne rozwiązania, wygląda jak w amerykańskim filmie wysokiej klasy A :)

Marcin ze StrefaKlimatyzacji.pl pisze...

Szkoda, że głosowanie nie jest już możliwe, bo dopiero teraz dowiedziałem się o tym konkursie. Czy dostępne są już wyniki? A wracając do samego projektu, to moim zdaniem jest dosyć oryginalny. Tym, na co zwróciłem uwagę jest przede wszystkim niestandardowa podłoga - zastosowanie drewna było dosyć odważne - bo jak wiadomo w łazienkach najczęściej stosowane są płytki podłogowe.

Emmerson pisze...

Nic dziwnego - to co widać na fotografiach jest wręcz doskonałe.

producentrolet.pl pisze...

Bardzo ładny projekt. Ciekawe rozwiązania i modne wykończenia. http://www.producentrolet.pl/oferta/moskitiery.html

profesjonalne środki czystości pisze...

Projekty piękne. Zastanawia mnie tylko jak dewniana podłoga zachowa się w łazience, w której jest przecież bardzo wilgotno.

Piogal pisze...

Przepiękne wnętrze! Brawo!

Related Posts with Thumbnails