01.07.2014

{ Biało na stole }

Dziś nie lada gratka dla szukających wymarzonej zastawy! Oto przegląd pod hasłem "BIAŁA ZASTWA". Uważam, że nic jej nie zastąpi. Biała zastawa to absolutny "must have" - jest klasyczna i zawsze bardzo elegancko się prezentuje. Jeśli na stole brakuje nam koloru, proponuję postawić na nim wazon z kwiatami lub położyć oryginalny obrus czy podkładki. Bardzo fajnie sprawdzają się także zwykłe papierowe serwetki, pod warunkiem, ze są ozdobione ładnym motywem. Bazą pozostaje jednak biała zastawa i tego się trzymajmy ;)

Pierwszą w kolejności prezentuję Redoute. Jest to zastawa stylizowana, lekko przecierana. Świetnie nadawać się będzie do jadalni w stylu shabby chic.
Druga to zastawa stołowa to Pompeii wytworzona z dolomitu w białym kolorze. Budzi podziw swym subtelnie wytłaczanym wzorem i antycznym kształtem naczyń. Bez wątpienia efektownie uzupełni klasyczną aranżację stołu stając się istotnym elementem jego nakrycia.
Kolejną zastawą jest Aphrodite, która urzekła mnie bardzo wdzięcznym kwiatowym motywem. W komplecie znajdują się m.in. dzbanek, mlecznik, filiżanki, przyprawniki, talerze głębokie, obiadowe i deserowe oraz kubki i cukiernica. Każdy element zdobiony uroczym motywem!
Ostatnia biała zastawa to śliczny biały komplet o nazwie Snowdrop Nazwa zastawy przywodzi 
na myśl płatek śniegu, mnie natomiast jej kształt przypomina kielichy białych tulipanów. W zestawie: talerz obiadowy, talerz deserowy, talerz głęboki, kubek oraz filiżanka z podstawką.
Więcej ślicznych zastaw stołowych znajdziecie na home&you!
Warto zajrzeć bo są bardzo fajne przeceny :) 

Related Posts with Thumbnails