28.10.2012

{ Audrey Style | No 1}

Audrey Hepburn

"Audrey had a big personality. In the choice of her dresses, in wearing them with such elegance, chic, and simplicity. In a very personal way, she created her own look - "The Hepburn Style"

- Hubert de Givenchy | Audrey Style, Pamela Clarke Keogh

Uwielbiam Audrey Hepburn, jest moją idolką :))) Kolekcjonuję książki o niej, o jej życiu, stylu ubierania się i filmach. Była przecudowną, wspaniałą osobą. Jej niezwykła uroda, kruchość, wrażliwość, wewnętrzne piękno, delikatność, a przy tym ciepło i pogoda ducha zafascynowały mnie.  Połączenie tych cech z nieprzeciętnym wyczuciem mody sprawiło, że kobiety na całym świecie zapragnęły wyglądać jak ona. Mnie Audrey zafascynowała tak bardzo, że piszę o niej pracę. W związku z tym postanowiłam zebrać jej najpiękniejsze (wg. mnie) zdjęcia i kreacje w jednym miejscu. Znajdziecie je właśnie w moim "Audrey Style No...". Będą to przede wszystkim kostiumy zaprojektowane przez jej najlepszego przyjaciela i jednego z najznamienitszych kreatorów mody - Huberta de Givenchy. 

Zatem Audrey Style No1 - Suknia ślubna (autorstwa Huberta de Givenchy) - zaprojektowana do filmu "Funny Face" ("Zabawna buzia"); 1957 r.

Udanego Tygodnia :D

Related Posts with Thumbnails