11.03.2014

{ Moje Mieszkanie :)}

Wczoraj miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w spotkaniu dla blogerek zorganizowanym przez Moje Mieszkanie :))) Spotkanie odbyło się w związku z cyklem artykułów "Blogowisko".
Musze przyznać, że było super! Redakcja "Mojego Mieszkania" to wspaniały zespół przemiłych, ciepłych i niezwykle merytorycznych osób. Mnie najbardziej podobały się warsztaty stylizacji i fotografowania - oświetlania, ustawiania planów, doboru materiałów, tkanin, przedmiotów. Super!! Bardzo przydatny był także wykład na temat graficznego komponowania stron, ich redagowania...oraz wykład nt. zakładania własnej działalności przez kobiety (bo ich była zdecydowana większość :)) przeprowadzony przez Fundację Przedsiębiorczości Kobiet.
Spotkanie odbyło się w studiu fotograficznym Pentagon, w gdzie odbywa się większość aranżowanych sesji zdjęciowych wnętrz.

Relacja z wydarzenia w majowym Moim Mieszkaniu :))

Pozdrawiam serdecznie wszystkie przybyłe koleżanki prowadzące blogi i całą Redakację "Mojego Mieszkania" ;) Dziękuję! :))3 komentarze:

Monika. pisze...

Gratuluję :)
uwielbiam tę rubrykę w "moje mieszkanie" :)

Unknown pisze...

To niesamowite ze tyle kobiet spotyka sie w tym blogowym swiecie i dziela sie swoimi pasjami. Ten dział jest świetny w mm, zawsze można odkryc blog na który nie mialo sie okazji jeszcze trafic, bo tyle ich jest... Gratuluje!

www.mamwene.pl pisze...

Również pozdrawiam! Piękny blog! Miło było Cię poznać:)

Related Posts with Thumbnails