07.10.2013

{Keep fingerprint}

A dziś nie o wnętrzach.. a o Keep fingerprint. Moda na spersonalizowaną biżuterię trwa! Ale ta jest naprawdę wyjątkowa. W Keep fingerprint możecie zrobić bransoletkę, spinki do koszuli, wisiorek itd. z odbitymi liniami papilarnymi naszymi lub ukochanej osoby i mieć je zawsze przy sobie :) Więcej o Keep fingerprint: 


Jesteśmy marką, która tworzy personalizowaną biżuterię. Czyste srebro i odciśnięte linie papilarne tworzą niebanalne i bardzo osobiste połączenie.

Możesz mieć zawsze przy sobie niepowtarzalny ślad, który będzie przypominał Ci o tych, których kochasz. Wykorzystywane przez nas srebro jest odzyskiwane w procesie recyklingu. Daje ono szansę tworzenia różnorodnych form, a granicą możliwości jest jedynie wyobraźnia. Wykonujemy odciski dziecięcych stópek, które w swej eleganckiej, srebrnej formie zatrzymają na dłużej dzieciństwo naszych pociech.

Znajdą u nas coś dla siebie także lubiący subtelną biżuterię.Twój chłopak, mąż, tata lub dziadek z radością będą nosili spinki do mankietów z odciśniętymi liniami papilarnymi rodziny. Partnerkom, żonom, mamom i babciom oferujemy m.in. pierścionki, wisiorki czy bransoletki. A ponieważ nam także zależy na bezpieczeństwie dzieci, możemy wykonać dla Ciebie bransoletkę z Twoim numerem telefonu, na wypadek, gdyby maluch zgubił się na zatłoczonej plaży, czy centrum handlowym.

Możliwości jest wiele. Chętnie porozmawiamy o Twoim pomyśle i zrealizujemy go dla Ciebie. Uchwyć ważny dla Ciebie moment i zachowaj na zawsze. Pamiątka z liniami papilarnymi i to wspaniały prezent, który możesz podarować bliskim. To również oryginalny podarunek na chrzciny.

2 komentarze:

SkandiChic pisze...

Piękne i bardzo subtelne :)

Joanna Węgrzynowska pisze...

Mnie także bardzo się to spodobało :))

Related Posts with Thumbnails