11.07.2011

{kominek + TV - czyli klasyka vs nowoczesność }

Ciekawe zestawienie: kominek i nad nim (zamiast klasycznie - lustro) - telewizor. Rozważam właśnie takie rozwiązanie w swoim przyszłym M. Co o tym myślicie? Klasyka z lustrem vs nowoczesne zestawienie z TV? Oczywiście Wasze opinie są dla mnie niezwykle cenne, moi kochani miłośnicy bieli ! :))
Inspiracji i fajnych kominków szukajcie na www.kratki.pl. Bardzo duży wybór
Miłego dnia!
Asia


albo....

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Ja jestem za lustrem ,juz mam przygotowane i urzadzam sie w Twoim stylu Asiu!

Agnieszka pisze...

Lustro! Zdecydowanie! :) Ale to dlatego, ze ja ogolnie nie jestem zwolenniczka TV w salonie:)

Joanna Węgrzynowska pisze...

Wow, dzieki :)) Powiem szczerze, ze sercem rzeczywiście jestem za opcją z lustrem, tylko ta z TV wydawala mi sie praktyczna bardziej... Ale macie racje, lustro lepsze :) Nie ma co sie "logiką" oszukiwać :)) Dziekuję!

Anna & Natalia pisze...

Nam się podoba wersja z lustrem, równie bardzo co z telewizorem:) zależy czy ktoś stawia na klasykę czy nowoczesność w swoim M. Zastanawia nas tylko czy mając telewizor nad kominkiem, nie nagrzewa on się zbytnio, gdy pali się ogień.. nie wiesz czy są na to jakieś specjalne rozwiązania? Pozdrawiamy serdecznie:)

Karolina pisze...

Właśnie tego pomysłu mi brakowało. Na małej przestrzeni kominek z telewizorem na jednej ścianie to duża oszczędność przestrzeni.

Karolina pisze...

Właśnie takiego rozwiązania mi potrzeba. Umieszczenie telewizora i kominka na jednej ścianie to duża oszczędność przestrzeni.

Related Posts with Thumbnails