10.05.2011

{TOTO Galeria}

Witajcie, chciałam dziś Wam zaprezentować nietypową i niezwykłą galerię - Toto Galerię, która prezentuje międzynarodową sztukę nowoczesną. Wszystkie dzieła można kupić przez internet! Toto Galeria jest jedną z pierwszych galerii internetowych prezentujących sztukę nowoczesną i zjawiska, jakie wokół niej narastają i jakie je kształtują.  Galeria promuje młodych artystów i sprzedaje dzieła tych znanych i lubianych. Na stronie www.totogaleria.pl znajdziemy obrazy, grafiki, rzeźby, ceramikę, fotografie, plakaty i rysunki

Serdecznie polecam!
Poniżej kilka zdjęć prac, a po więcej zapraszam tu.
Miłego dnia! :)2 komentarze:

MClook pisze...

wspaniałe miejsce w końcu nie trzeba urządzać maratonu po galeriach...często nie znajdując potrzebnego elementu... siadasz, patrzysz, kupujesz, masz:)
....i wcale nie bojkotuje idei galerii, to tylko dygresja z czysto praktycznego punktu widzenia osoby urządzającej maratony:)
Super sprawa

Anna & Natalia pisze...

Wspaniałe dzieła- na pewno będziemy często zaglądać na tę stronę:) Fajny pomysł zwłaszcza dla osób mieszkających w małych miejscowościach, dla których wyjazd do galerii wiąże się z wycieczką do większego miasta.. a tak coś się spodoba i przyjedzie samo do domu:)

Related Posts with Thumbnails